پاورپوینت طرح توليد آلومينا از نفلين سينيت سراب

با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت طرح توليد آلومينا از نفلين سينيت سراب
پاورپوینت طرح توليد آلومينا از نفلين سينيت سراب|42090609|sd

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات25حجم3374/958 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته صنایع در قالب 25 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

با توجه به نياز مبرم كشور به فلز استراتژيك آلومينيوم، در برنامه چهارم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشور، براي توليد 2/1ميليون تن آلومينيوم برنامه ريزي شده است.اين ميزان توليد، نيازمند حدود 5/2 ميليون تن پودر آلومينا خواهد بود. تامين اين ميزان پودر آلومينا و يا بخشي از آن با استفاده از امكانات داخلي، علاوه بر ايجاد اشتغال پايدار در كشور از وابستگي به خارج خواهد كاست.


بزرگترين منابع مواد اوليه براي توليد پودر آلومينا در كشور ذخائر معدني بوكسيت جاجرم و ذخائر عظيم ماده معدني نفلين سينيت در استان آذربايجان شرقي ميباشد. عمده ذخائر بوكسيت در ايران در منطقه جاجرم با ذخیره قطعی 5 میلیون تن است. در حال حاضر بطور متوسط سالانه 200 هزار تن بوکسیت در كارخانه جاجرم فرآوری میگردد. با توجه به نیاز کشور به آلومینا و وجود ذخایر عظیم نفلین سراب، طرح توليد آلومينا از نفلين سينيت با ظرفيت سالانه 200 هزار تن و قابل توسعه به 500 هزار تن در دستور كار سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران (ایمیدرو) قرار گرفت.


عنوان:
● فصل اول
● ۱-۵- مشخصات کلی طرح
● وضعیت تولید و مصرف آلومینیوم در جهان
● فصل دوم
● ۲-۲- معدن نفلین سینیت رزگاه
● فصل سوم
● ۳-۱- احداث واحد نیمه صنعتی و تحقیقاتی آذرشهر
● کلیات و مشخصات کارخانه نیمه صنعتی و تحقیقاتی آذرشهر


"

مطالب دیگر:
📌قلب و خصوصیاتش📌قوانین کارگری در مورد حقوق و دستمزد وپاداش📌کابل های قدرت📌کاتالوگ انسان بحث اجتهاد و تقلید برای مقطع راهنمایی📌کاتلر در مدیریت بازار📌کار آفرینی پروژه موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران📌کار با برق📌کارایی بازار سرمایه📌کارآموزی راه📌کارآموزی مددکاری اجتماعی گروهی📌کاربرد روشهای هوشمند در تعیین عملکرد سازه های هیدرولیکی📌کاربرد نانوتکنولوژی در کشاورزی📌کاربرد هوش مصنوعی در بورس و امور مالی📌کارت امتیازی متوازن📌کارکردهای قرآن در نظام سلامت📌کارگاه آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد– ویژه اولیای مدارس و دانش آموزان📌کارگاه آموزشی سیاست گذاری آگاه از شواهد📌کارگاه آموزشی طرح کسب و کار📌کارگاه بتن سازی📌کارگاه تولید پیچ📌کارگاه یکروزه آرگونومی📌کارگاه یکروزه آرگونیمی📌کارگاه آموزشی توجیهی ناظرین شرعی📌کارمندیابی جذب و گزینش نیروی کاری📌کانابیس