پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک

با ما همراه باشید با موضوع پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک
پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک|42090600|sd

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم13/547 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مديريت قالب 26 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


زمان تاکتیک، که گردش آن بدون توقف و پیوسته است و انجام امور خرد و بی نهایت مولد در حیات یک موسسه، شرکت و سازمان را شامل می شود.


زمان استراتژیک، که گردش آن ناپیوسته است و برای تصمیمات بزرگ و عمده تنظیم می شود، زیربنای آن مکاتب و اصولی است که تفکر انتقادی مداوم را امکان پذیر می سازد؛ لذا به ایجاد یک دوگانگی می انجامد و در یک زمان گذشته و حال با هم حضور می یابند.

استراتژی توسعه در گذشته اساسا بر رشد اقتصادی پایه ریزی شده بود، در حالی که توسعه فراگردی است جامع و فراگیر که تمامی وجوه زندگی انسانها را دربر می گیرد.


توسعه حقیقی، توسعه ای است متوازن که در آن حوزه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به صورت اجزاء بهم پیوسته یک کل، همزمان تحول پیدا می کنند.


فهرست مطالب
توجه به عامل زمان و تفکیک آن به دو سطح
مدیریت استراتژیک از دیدگاه اجتماعی
ویژگی های یک مدیر استراتژیک
استراتژی توسعه
مدیریت استراتریک
استراتژی
عناصر مدیریت استراتژیک
رسالات مؤسسه
بیانیه رسالت
اهداف مؤسسه
ضرورت تدوین اهداف برای یک استراتژیست
مراحل تکامل فراگرد هدف گذاری
ویژگی های مدیریت استراتژیک
استراتژیست و اتخاذ تصمیم
نکات مهم در تحلیل فاصله
استراتژیستها (برنامه ریزان)
فرایند برنامه ریزی آموزشی استراتژیک


"

مطالب دیگر:
🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان عجب شیر🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان آذرشهر🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان بناب🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان بستان آباد🔑پروژه طرح ریزی واحدهای صنعتی در شرکت ساحل گاز🔑نمونه شبیه سازی سه بعدی سوئیچ های خازنی MEMS با نرم افزار Comsol🔑پاورپوینت طراحی شهر بوستون🔑نمونه شبیه سازی دو بعدی سوئیچ های خازنی MEMS با نرم افزار Comsol🔑پاورپوینت لباس ایرانیان🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان چاراویماق🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان هریس🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان هشترود🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان جلفا🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان کلیبر🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان ملکان🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان مراغه🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان مرند🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان میانه🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان اسکو🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان سراب🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان شبستر🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان تبریز🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان ورزقان🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان بوشهر🔑نقشه کاربری اراضی شهرستان دشتستان