پاورپوينت درس مدیریت استراتژیک

با ما همراه باشید با موضوع پاورپوينت درس مدیریت استراتژیک
پاورپوينت درس مدیریت استراتژیک|42090599|sd

دانلود پاورپوينت مدیریت استراتژیک


مشخصات فایل
تعداد صفحات317حجم102/329 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود پاورپوينت مدیریت استراتژیک جهت رشته مديريت قالب 317 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


درس مديريت استراتژيک يکي از دروس پايه اي رشته مديريت بازرگاني است . شناخت دقيق تغييرات محيطي و افزايش توانمندي براي استفاده از فرصتها مهمترين وظيفه يک مدير است . مديريت استراتژيک افق ديد موسسه و نحوه رسيدن به آن را تعيين مي کند; اصولا مديران بازرگاني و موسسات بزرگ با داشتن ديد استراتژيک توانسته اند پله هاي رشد و ترقي را به سرعت طي نمايند .


مديريت استراتژيک ; برنامه اي هماهنگ ; جامع و پيوسته است که استعدادهاي ممتاز سازمان را با محيط ارتباط مي دهد و منظور از آن تحقق هدفهاي سازمان در چار چوب اجراي صحيح مديريت است .


تازه ترين تدوين استقرار برنامه ريزي استراتژيک و مديريت استراتژيک است; که روش جامع و نظام يافته اي براي برخورد با تغييرات است به طوري که مدير توانايي لازم براي اداره تصميمات را بدست آورده و با استفاده از يک سيستم خدماتي کامل با شناخت توانمنديهاي داخلي و فرصتهاي محيطي زمينه رشد و پويايي سازمان را فراهم مي کند .


فهرست مطالب
مقدمه
تعريف استراتژي
کوئين استراتژي را چنين تعريف کرد
جايگاه هدف وسياست در استراتژي
فرايند طراحي مديريت استراتژيک
فرايند تصميم گيري استراتژيک
برنامه ريزي استراتژيک
مدل رقابتي پورتر
مدل نظام برنامه ريزي استراتژيک
مدل رايت
مدل هيل
مدل ديويد
مرحله اجرا


"

مطالب دیگر:
📌حجاب📌حاملگی و زایمان در خانم های مبتلا به اختلالات خونریزی دهنده📌دانلود پاورپوینت حاکمیت شرکتی📌مجموع پنج مقاله ی معتبر و کاربردی رشته ی نساجی(سری چهارم)📌مجموع پنج مقاله ی معتبر و کاربردی رشته ی نساجی(سری پنجم)📌سیستم ریسندگی رینگ📌تحول صنعت نساجی📌اطلاعاتی درباره ی کارخانجات ایران مرینوس قم📌کارخانجات نساجی بروجرد📌روش های تست و ارزیابی وبسایت و برنامه های سازمانی📌امنیت در پایگاه داده های کامپیوتری📌کارت گرافیک دوپردازنده ای گیگابایت📌مروري بر سيستم عامل هایWIN NT وXINU و MINIX و UNIX📌مزایایkerbrose📌اسیاب ابی📌کسب درامد دلاری از اینترنت📌ماشین قدیمی📌ماشین قدیمی(sumbeam)📌ماشین قدیمی(mgtc)📌جامدادی ماهیگیر📌جا مدادی شمشیرباز📌جا مدادی بوکسور📌جا مدادی بسکتبالیست📌اسیاب بادی📌گوزن و سورتمه